1:38 ب.ظ

چهارشنبه 30 مرداد 1398

مجموعه صنعت برق

درباره شرکت

شركت مهندسي قدس نيرو با بيش از 40 سال سابقه درخشان يكي از بزرگ‌ترين و با سابقه ترين و موثرترين شركت‌هاي مهندسي در حوزه برق و انرژي و صنعت کشور است اين شرکت کليه خدمات مديريتي ، مطالعاتي و مشاوره مهندسي و نظارت در زمينه هاي بهره برداري - احداث و توسعه نيروگاه‌هاي گازي، بخاري، سيكل تركيبي، انرژي‌هاي نو و بهينه سازي انرژي ، پست‌هاي انتقال نيرو و فوق توزيع ، شبكه‌هاي انتقال ، فوق توزيع و توزيع ، سازه‌ها و سد هاي آبي وشبکه هاي آب وفاضلاب و آبخيز داري ، صنعت نفت ، گاز و پتروشيمي و ساير خدمات مورد نياز در صنايع و بخش حمل و نقل ريلي ، ديسپاچينگ و مخابرات ، هوشمند سازي شبکه ها ومطالعات اقتصادي و مشارکت در سرمايه گذاري بخش صنعت و انرژي را با کيفيت وسرعت مناسب ارايه مي نمايد. شرکت ما همسان با نيازها و ضرورتهاي روز ، خصوصا فضاي كسب وکار و رويکرد هاي جديد جهاني صنعت انرژي و با اتکا به عنايات خداوند متعال و بهره مندي از نيروي انساني توانمند و متخصص و باتجربه خود ، به عنوان يک سازمان يادگيرنده و پيشرو و منعطف ،چشم انداز خود را تبديل شدن به يک شرکت برتر در بين شرکتهاي خدمات مهندسي با گستره اي بزرگ از فعاليتهاي مرتبط با حيطه وظايف خود و موثر و فعال و مطرح و منعطف در محدوده کشور و بين المللي تعيين نموده و در اين مسير ، مشتري مداري و اهتمام به حفظ و توسعه کيفيت و احساس مسئوليت و امانتداري و سرعت انجام خدمات را از ارزشهاي مورد تاکيد خود قرارداده ايم و به رعايت آنها پايبنديم . قطعا کسب هر گونه موفقيتي حاصل تلاش و زحمات مجموعه مديران و کارکنان شرکت در طول ساليان بوده و هست و اميدواريم خداوند متعال توفيق بالندگي و رشد بيشتر را به خانواده بزرگ شرکت مهندسي قدس نيرو عنايت بفرمايند.

خدمات

 • پستهاي انتقال نيرو و ديسپاچينگ

  معاونت مهندسي پست‌هاي انتقال نيرو و ديسپاچينگ با چهل و چهار سال سابقه كار در امر انتقال انرژي و تامين برق شهرها و برق‌رساني به طرح‌هاي صنعتي كشور و با برخورداري از گنجينه‌اي از مدارك فني و نيروي انساني كار آزموده و توانمند و به پشتوانه گروه‌هاي تخصصي برق، ساختمان و مخابرات و هشت گروه مديريت اجرايي تا به حال موفق به اتمام بيش از 450 دستگاه پست در سطوح ولتاژي 63، 132، 230 و 400 كيلوولت در اقصي نقاط ميهن اسلامي و خارج از كشور شده است

 • شبكه هاي انتقال و توزيع

  اين معاونت از سال 1352 به منظور ارائه انــــواع خدمات ‌مهندسي، تداركات، مديريت طرح و نظير آن ها در زمينه شبكه‌هاي انتقال نيرو و توزيع و مطالعات شبكه تاسيس گرديده است. از جمله مهم ترين زمينه‌هاي كاري اين معاونت را مي‌توان در بخش هاي اصلي زير دسته بندي نمود:
  مديريت طرح
  خدمات نظارت عالي و كارگاهي
  انجام پروژه‌هاي EPC خطوط انتقال نيرو و توزيع
  خدمات آموزش
  مهمترين كارفرمايان اين معاونت از ابتدا تاكنون شركت هاي برق منطقه اي استان ها، مناطق آزاد، شركت ها توزيع انتقال نيرو و ... مي‌باشند.
  معاونت شبكه ‏هاي انتقال و توزيع نيرو از دو مديريت ارشد "شبكه‌هاي انتقال نيرو" و مديريت ارشد "مطالعات سيستم و توزيع" تشكيل شده كه هر كدام از اين مديريت‌هاي ارشد داراي بخش‌هاي تخصصي واجرايي مي‌باشند، در هر يك از اين بخش‌ها كادرهاي متخصص و با تجربه طراحي و اجراي پروژه‏هاي بزرگ صنعت برق را به‌ عهده دارند. مديريت ارشد شبكه‌هاي انتقال تاكنون بيش از 25،000 كيلومتر سابقه طراحي و نظارت دارد و با اجراي چندين پروژه كليد دردست توانسته است به‌ خوبي قابليت‌هاي خود را به‌عنوان يكي از شايسته‏ترين بخش‌هاي مهندسي و اجراي شبكه‌هاي انتقال به اثبات برساند. تمام خدمات مهندسي در اين بخش با استفاده از نرم‏افزارهاي تخصصي كه در اختيار دارد، انجام مي‏شود. در مديريت ارشد مطالعات سيستم وتوزيع پروژه‌هاي متعددي در زمينه تهيه نرم‌افزار مهندسي توزيع و بكارگيري آن در سطح شركت‌هاي توزيع انجام شده است. همچنين اين بخش در پروژه‌هاي برون‌مرزي توزيع فعال بوده است.

 • تولید نیرو

  اين معاونت با بيش از چهل و چهار سال سابقه فعاليت در زمينه احداث نيروگاه‌، با هدف ارائه خدمات مهندسي متنوع در زمينه صنعت نيروگاه فعاليت مي‌نمايد. تنوع خدمات ارايه شده اين معاونت، (در بيش از 55000 مگاوات انواع نيروگاهاي گازي، بخاري، سيكل تركيبي و كلاس (F، بسيار گسترده است و بطور كلي شامل طراحي و بازنگري طراحي بخش‌هاي مختلف نيروگاه، تهيه اسناد مناقصه خريد، مطالعات امكان‌سنجي احداث و توسعه نيروگاه‌ها، بهينه‌سازي و نوسازي نيروگاه‌، تحقيق و تدوين استانداردها، تهيه مشخصات فني، تهيه اسناد و مدارك فني و قراردادي واگذاري نيروگاه‌ها به بخش خصوصي، طراحي و بازنگري پروژه‌هاي مرتبط با استفاده از منابع مختلف انرژي، كنترل كيفيت و خدمات بازرسي و نظارت فني، مشاركت با پيمانكاران پروژه‌هاي بزرگ EPC در زمينه‌ مهندسي و تامين تجهيزات مي‌باشد.

اطلاعات تماس

 • تهران، خيابان استاد مطهري ، بعد از سهروردي شماره 82

 • 021-82404000

 • 021-88411704

 • Info@ghods-niroo.com

 • http://www.ghods-niroo.com

تهران، خيابان استاد مطهري ، بعد از سهروردي شماره 82