وسیله نقلیه به شبکه ارائه آینده انرژی

وسیله نقلیه به شبکه: ارائه آینده انرژی

یک پروژه در سطح جهانی در زمینه نوآوری در شبکه در زیر زمین و در زیر خیابانهای تورنتو در حال انجام است. فناوری Peak Power در دو گاراژ زیرزمینی راه اندازی شد، نمایش فناوری خودرو به شبکه (V2G) تنها نوعی تفکر آینده نگر است که می تواند چشم انداز انرژی سبز را متحول کند.

 

نیکونوین

Signature Electric’s Leaf به سیستم شارژ Peak Power V2G متصل شده است.

 

اخیراً مارک مارمر از Signature Electric به عمران نورانی، مدیر استراتژی اصلی https://nikoonovin.irPeak Power پیوست تا نگاهی به پروژه نوآورانه آنها بیندازد و در مورد کارهایی که در زمینه V2G، بهینه سازی ساختمان و ذخیره انرژی انجام می دهند، بحث کند.

 

وسیله نقلیه به شبکه (V2G) چیست؟

راه حل های انرژی Peak Power ساختمان ها را از مصرف کنندگان انرژی ساکن به دارایی های پویا و درآمدزا برای شهرهای هوشمند فردا تبدیل می کند و فناوری V2G یک جزء مهم است. V2G با اتصال EV به شارژرهای دو طرفه کار می کند که به آنها امکان برقراری ارتباط با ساختمان و شبکه برق را می دهد تا با بازگشت برق به شبکه یا با کاهش سرعت شارژ، به وقایع پیک قدرت پاسخ دهند. قابلیت ذخیره انرژی EV به آنها امکان ذخیره و تخلیه برق تولید شده از منابع انرژی تجدیدپذیر مانند خورشید و باد را می دهد و خروجی آن بسته به آب و هوا و زمان روز متغیر است.

 

نیکونوین

انتشارات نیکونوین

 

Peak Power در حال حاضر V2G را در سناریوهای واقعی نشان می دهد. پروژه فعلی آنها شامل ۲۰ وسیله نقلیه برقی و پارکینگ است که همزمان با شارژرهای دو طرفه متصل می شوند و در ساعات و رویدادهای اوج انرژی، مانند موج گرمای تابستان، انرژی را به ساختمان باز می گردانند.


رباتی که می‌تواند زندگی شما را نجات دهد


برقی و مدل اقتصادی

Vehicle-to-Grid یک فناوری هوشمند پیشرفته است که مزایای اقتصادی را در بسیاری از سطوح ارائه می دهد. هر EV می تواند سالانه حدود ۸۰۰۰ دلار برق برای ساختمان کلاس A با ذخیره و ذخیره انرژی در ساعات غیر پیک و صرفه جویی در هزینه های تقاضا در زمان پیک ارائه دهد. به علاوه جبران کربن وجود دارد.

انتشارات نیکونوین

 

پارکینگ های مجهز به وسیله نقلیه به شبکه با هزینه ماهیانه حدود ۵۰۰ دلار اجاره می شود، یک معامله شگفت انگیز که شامل ماشین، محل پارک، شارژ رایگان در ساختمان، به علاوه شارژر خانگی می شود. اطلاعات بیشتر را بیابید و در Peak Drive Energy ثبت نام کنید. همچنین، به عنوان بخشی از برنامه Peak Power Drive، برخی از این وسایل نقلیه از طریق برنامه Turo برای اجاره در حدود ۶۵ دلار در روز در دسترس هستند.

 

آینده دو طرفه است

Signature Electric این افتخار را داشت که به عنوان بخشی از این تظاهرات شگفت انگیز، خودروی نیسان لیف ما را برای چند روز به برق متصل کند. فناوری خودروهای برقی نیسان از این نظر استثنایی است که خودروهای آن جریان انرژی دو جهته را امکان پذیر می کند. ما فقط می توانیم تصور کنیم که چند خودروی برقی دیگر از این فناوری دو طرفه در آینده استفاده خواهند کرد.

نوآوری در شبکه کلید آینده ای قدرتمند است. با توجه به اینکه رویدادهای اوج انرژی هر ساله بیشتر می شوند، به تاب آوری نیاز است. Peak Power قفل صرفه جویی در انرژی و توزیع غیرمتمرکز را باز می کند. اکنون زمان بهینه سازی ساختمان ها برای آینده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شروع گفتگو
سوالی دارید در خدمتم!!
پشتیبانی انتشارات نیکونوین
سلام و عرض ادب
وقتتون بخیر
چطور میتونم کمکتون کنم؟